Ważna informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, przypominam, że od dnia  18.03.2020r. na stronie internetowej przedszkola w zakładkach:

Materiały dydaktyczne

Grupa I - SMERFIKI

Grupa II - GUMISIE

Grupa III - PAJACYKI

Grupa IV - KUBUSIE

  zamieszczane materiały przygotowane i opracowane  przez nauczycieli poszczególnych grup na podstawie planów miesięcznych na miesiąc marzec a w dalszej kolejności kwiecień. Są to zagadnienia do realizacji wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Czekamy, kiedy wreszcie spotkamy się w przedszkolu, na razie zachęcamy do wspólnej zabawy Rodziców z dziećmi w domu z wykorzystaniem naszych propozycji.

 Jeżeli będziecie chcieli Państwo podzielić się np. zdjęciami z ich realizacji to proszę o przesłanie na pocztę ps5@um.bialystok.pl

Chętnie zamieszczę je w Wydarzeniach.

Dyrektor Przedszkola 

Podstawy prawne:

  1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID (Dz.U. 2020 poz. 410)
  2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 492)

 

 

 
ogloszenia