konkurs "Świeć się z Energą"

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w 12. edycji "Świeć się z Energą”, akcji która nie tylko rozbudza lokalny patriotyzm i promuje miasto, ale przede wszystkim pozwala pomóc jego najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

Jak wziąć udział w plebiscycie?

To proste! Wystarczy zrobić świąteczne zdjęcie swojego miasta, wejść na stronę SwiecSie.pl, i –wybierając kategorię „Moje Miasto”, udostępnić zdjęcie, a tym samym zgłosić kandydaturę swojej miejscowości. Później warto odwiedzać stronę Swiecsie.pl i głosować wspierając w ten sposób swojego faworyta, w walce o prymat w regionie, a następnie o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Szanse na zwycięstwo zwiększa zaangażowanie bliskich i znajomych np. poprzez udostępnianie strony do głosowania w mediach społecznościowych. Im więcej osób włączy się do promocji swojej miejscowości i będzie codziennie oddawać głos, tym lepiej dla jej kandydatury. Głosowanie w pierwszym etapie potrwa do 7 stycznia 2021.

Zachęcamy do korzystania i rozpowszechniania specjalnego poradnika "Jak grać, żeby wygrać?", który przygotowaliśmy z myślą o wszystkich miejscowościach chcących zdobyć tysiące głosów. Vademecum znajduje się w załączniku.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:

konkurs@swiecsie.pl
tel. 605 882 153

Życzymy powodzenia, dużo światła i dobrej energii!

Pozdrawiamy,
Zespół "Świeć się z Energą"Załącznik(i):   
  • Jak grac, zeby wygrac Swiec sie z energa.pdf  (1.61 MB)